ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990

Європейські вантажоперевезення

Двосторонні маршрути автоперевезень в найбільші міста країн ЄС

Замовити послугу

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

Це можна зробити на сайті або зателефонувавши нам

02

Менеджер з вами зв'язується

Просто вкажіть телефон і зручний час

03

Обговорюємо деталі

Індивідуальний підхід і гнучка цінова політика

04

Укладаємо договір

З урахуванням ваших вимог і особливостей замовлення

Наші переваги

Робота з великими замовниками

Швидка і своєчасна доставка великих партій товарів в торгові мережі і дистриб'юторські компанії

Прозора система поставок

Відстежуйте свій вантаж в режимі реального часу через геолокацію і відеоспостереження

Розроблена логістика

Склади і транспорт для ваших товарів вже підготовлені, доставка без зволікань

Якісне обслуговування

Сертифіковані склади, кваліфікований персонал і своєчасне виконання договорів

Замовити послугу
25

Років роботи

24831

Задоволених клієнтів

15626

Загальна кількість машин

982356

Тонн вантажу ми обробили

Перевезення Україна-Європа / Європа-Україна без проблем!

Перевезення Україна / Європа – це невід’ємна частина роботи безлічі компаній, які займаються імпортом або експортом. Однак доставка вантажів з Європи в Україну – це складний процес, який вимагає відмінного знання логістики та нюансів митних питань.

 

Велика кількість українських компаній ведуть бізнес із закупівлі / продажу товару, при цьому його необхідно переміщати на великі відстані. Для таких компаній вкрай важливі оперативні вантажоперевезення Європа / Україна, оскільки від цього безпосередньо залежить їх репутація. Замовити оперативні і надійні перевезення Європа / Україна і позбутися від переживань за свій вантаж, можна просто звернувшись в компанію Talman.

Нюанси перевезення Європа / Україна

Talman – логістична компанія з багаторічним досвідом, яка має налагоджену систему перевезень З України до Європи і назад. Тисячі задоволених клієнтів щодня користуються послугами нашої компанії, адже ми пропонуємо доступну вартість, контроль перевезення Україна / Європа і висококласний сервіс.

 

У тих, хто вперше зіткнувся з необхідністю доставки вантажу з / в ЄС, виникає безліч проблем – безпека, митне оформлення, пропуск вантажу в іншу країну, документальний супровід. Однак довіривши вантажоперевезення Україна / Європа компанії Talman, ви можете не переживати ні про що, адже все логістичні нюанси компанія бере на себе. Досвідчені логісти вирішують абсолютно всі питання, в тому числі і митні.

Швидка доставка вантажів з Європи в Україну з Talman

Зовсім не має значення, до якої країни Європи вам необхідно відправити або забрати вантаж. Достатньо всього лише зв’язатися з менеджерами Talman і розповісти їм про те, що вам потрібно. Далі співробітники виконають такі дії:

 

Talman виконує Україна / Європа перевезення будь-якого вантажу, в тому числі і небезпечного. Ми маємо власний автопарк, який складається з різного транспорту. При цьому ми пропонуємо максимально лояльні умови і прийнятну вартість, оскільки маємо накопичений багаторічний досвід і знаємо, як заощадити гроші клієнта.

Потрібна консультація