ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Складські послуги>Складська логістика

Складська логістика для бізнесу під ключ

Розробка і впровадження складського менеджменту з використанням WMS

Потрібна консультація

4PL логістика

Кросс-докинг

Упаковка товару на складі

Стікерування

Фільмінг

Кпакінг

Сортування

Як працює система управління складом

Облік на складі ведеться за допомогою спеціальної програми управління складом - WMS Qguar pro, завдяки якій можна збільшувати прозорість усіх операцій з товаром - контролювати можливі несанкціоновані дії працівників, знаходити і виправляти помилки, які вони допускають. Система WMS здатна створювати велику кількість завдань, що значно підвищує ефективність робочого процесу. Її використовують для полегшення адміністрування бізнесу, оскільки всю бухгалтерію і логістичні процеси можна об'єднати в один блок.

Потрібна консультація

Переваги

Багаторічний досвід роботи з WMS

Ведемо автоматизований облік з моменту появи складського ПО в Україні

Повний пакет послуг

Складемо електронний список юнітів, налагодимо систему обліку, навчимо співробітників

Надання бази

Допоможемо встановити і налаштувати ПО і техніку для автоматизованої системи обліку

Якісний сервіс

Сертифіковані склади, кваліфікований персонал і своєчасне виконання замовлень

25

Років роботи

24831

Задоволених клієнтів

15626

Загальна кількість машин

982356

Тонн вантажу ми обробили

Чому склади Talman?

Talman пропонує склад класу "А". Це не переобладнане старе приміщення, а будівля, яка була побудована спеціально з метою організації складу, розташована неподалік транспортної розв'язки, виконана з легких конструкцій і має покриття підлоги.

Розміщуючи вантаж на складі Talman ви можете відстежувати його стан і місце розташування за допомогою геолокації, внутрішньої системи обліку вантажів і відеокамер. Повна безпека і кращі умови зберігання!

Потрібна консультація

Складська логістика від Talman – гарантія безпечного зберігання вантажів

Успішне та ефективне ведення бізнесу має на увазі збільшення етапів виробництва товарів, а це тягне за собою необхідність належного зберігання продукції. Логістичні склади необхідні для того, щоб продукція, яка в подальшому буде розподілятися між споживачами, могла правильно зберігається. Найчастіше у невеликих компаній немає власних складів, тому для них вкрай актуальними є складські послуги.

Логістичні склади – більше, ніж просто зберігання

Складська логістика – це операції з товаром, при яких абсолютно вся відповідальність за збереження і цілісність вантажу лежить на компанії, яка пропонує складські послуги. Маніпуляції з вантажем виконують згідно з підписаною угодою, він є гарантією якості виконуваних робіт.

 

Складська логістика від компанії Talman має на увазі виконання таких робіт:

 

Логістика складу компанії Talman відповідає всім сучасним вимогам, оскільки має на увазі нові технології обробки вантажу, використання високотехнологічного обладнання та співпраця виключно з кваліфікованим персоналом.

Логістика складу від Talman – економія часу і фінансів

Логістика складу – це одна з безлічі послуг, які пропонує компанія Taloman. Ми є повноцінним і досвідченим логістичним оператором, який забезпечує ряд послуг по обробці, переміщенню і митного очищення вантажів. Послуги складського зберігання поширюються на експортні, імпортні і транзитні вантажі. Компанія повністю відповідає за вантаж замовника – від етапу його приймання і до відправки. При цьому складська логістика Talman має на увазі облік індивідуальних характеристик і особливостей вантажу і побажань клієнта.

 

Зберігання та обробка товару має на увазі істотні часові та фінансові витрати, адже логістичні склади необхідно утримувати, наймати кваліфікований персонал і використовувати сучасне програмне забезпечення з метою безперебійної і чітко налагодженої роботи. Якщо не повністю уникнути, то істотно мінімізувати такі витрати можна просто – замовити складські послуги у справжніх професіоналів.

Потрібна консультація