ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Складські послуги>Аутсорсинг складу

Аутсорсинг складу і складських послуг для бізнесу

Делегування завдань по зберіганню і управлінню товарними запасами

Потрібна консультація

Складські роботи

Перепродажна підготовка

Складський облік в WMS-системі

Використання програмного забезпечення WMS для обліку та відстеження вантажів дозволяє підвищити ефективність складських процесів і скоротити можливі втрати. Швидко, просто і автоматизовано.

Потрібна консультація

Інвентаризація складу

Проведення інвентаризації з використанням WMS допоможе упорядкувати зберігання товарів і вантажів, створити електронний реєстр юнітів і надасть основу для розробки комплексної автоматизованої системи обліку.

Потрібна консультація
25

Років роботи

24831

Задоволених клієнтів

15626

Загальна кількість машин

982356

Тонн вантажу ми обробили

Переваги

Відеонагляд та охорона приміщень

Всі склади оснащені сигналізацією, системою відеоспостереження і датчиками руху

Все необхідне обладнання для зберігання

Приміщення оснащене для різних видів зберігання і при необхідності може бути переобладнане

Широкий вибір супутніх послуг і продуктів

Навантаження й розвантаження, доставка вантажів, перепакування на складі і повна інвентаризація в WMS

Зручне розташування і інфраструктура

Склад має облаштований під'їзд і знаходиться недалеко від основних транспортних магістралей

Аутсорсинг складських послуг від Talman: краще рішення

Іноді підприємства віддають перевагу утриманню продукції, яку вони випускають на власному складі, але дуже часто можуть виникати проблеми, оскільки не завжди на такому складі можна створити необхідні умови. Саме тому останнім часом в Україні сильно почав поширюватися аутсорсинг складу. Довірившись компанії Talman, у підприємства з’являється багато часу для розвитку бізнесу, і при цьому впевненість в тому, що їхні товари знаходяться під охороною.

Склад на аутсорсингу або власний?

Послуга склад на аутсорсингу включає в себе:

 

Аутсорсингова компанія в сфері складської логістики забезпечить безперешкодний доступ до орендованого складу в будь-який зручний для вас час, а також подбає про безпеку приміщення – унеможливлює виникнення пожежі, забороняється доступ стороннім особам. Склад на аутсорсингу дуже вигідне рішення, оскільки всі питання про наймання персоналу на роботу, і навчання, входить в його обов’язки. Оператор складу володіє в своєму розпорядженні необхідною вантажно-розвантажувальною технікою, приміщення спеціально обладнане.

 

Аутсорсинг складських послуг надає ряд переваг. В тому числі:

Аутсорсинг складських послуг з Talman: економія фінансів і ресурсів

Компанія Talman надає всі необхідні умови для безпечного зберігання товарів різних типів. Команда професіоналів з уважністю підходять до виконання своїх обов’язків і поважають клієнтів компанії. Весь товар який був довірений, відповідально і якісно зберігають.

 

Складський комплекс А-класу відповідає всім сучасним вимогам, і в свою чергу реалізує аутсорсинг складських послуг. Клієнтам надається вся інформація про наявність та стан їх товарів на складі, уточнюють всі тарифи, умови зберігання, а також організують ефективне управління складськими процесами. Аутсорсинг складу також надає надійну систему охорони, сучасне обладнання для зберігання та переміщення вантажів.

 

Головне завдання компанії Talman завжди і вчасно забезпечити необхідною інформацією клієнта, що дуже важливо для ефективної логістики складу, перевезення та дистрибуції товарів.

Потрібна консультація