ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990

Фулфілмент

Повний комплекс послуг по обробці товару з моменту отримання і до моменту відправки клієнтові

Потрібна консультація

Відправка товару

Що таке фулфілмент

Фулфілмент - це цілий комплекс послуг, які виконуються з моменту оформлення замовлення клієнтом і до моменту отримання ним товару. Найбільш затребуваною така бізнес-послуга є для інтернет-магазинів. Фулфілмент має на увазі зберігання товарів на складі, прийом і обробку замовлень, упаковку і доставку товару, а також при необхідності роботу з поверненнями.

Потрібна консультація

Фулфілмент з Talman

Тальман пропонує ефективне виконання послуги фулфілмента. Сучасний склад класу "А" дозволяє зберігати продукцію в належному вигляді. Кваліфікований персонал оперативно виконує всі необхідні дії з товаром - упаковку, маркування та комплектацію.

Потрібна консультація
25

Років роботи

24831

Задоволених клієнтів

15626

Загальна кількість машин

982356

Тонн вантажу ми обробили

Переваги

Відеонагляд та охорона приміщень

Всі склади оснащені сигналізацією, системою відеоспостереження і датчиками руху

Все необхідне обладнання для зберігання

Приміщення оснащене для різних видів зберігання і при необхідності може бути переобладнане

Широкий вибір супутніх послуг і продуктів

Навантаження й розвантаження, доставка вантажів, перепакування на складі і повна інвентаризація в WMS

Зручне розташування і інфраструктура

Склад має облаштований під'їзд і знаходиться недалеко від основних транспортних магістралей

Фулфілмент від Talman – комплексне рішення розвитку торгівлі

У сфері електронної комерції по всьому світу фулфілмент послуги активні вже більше 20 років, допомагаючи удосконалювати і розвивати торгівлю, збільшуючи продажі дрібних магазинів. Фулфілмент сервіс – це комплекс процедур під час якого товар супроводжується з моменту його замовлення до моменту видачі клієнту.

Послуги фулфілмента: основні та додаткові

Замовлення клієнтів можуть довго збиратися, а доставки затримуватися через помилки персоналу, в результаті з’являються негативні відгуки. Фулфілмент центр проводить узгоджену роботу з клієнтами.

 

Основні послуги фулфілмента:

 

Послуги фулфілмента також можуть мати на меті виконання додаткових функцій: послуги колл-центру, створення фото а також відео-контенту для сайту, створення продуманої реклами. Замовники самостійно вибирають послуги і завдання, які потрібно виконувати.

Фулфілмент сервіс з Talman: все продумано до дрібниць

Отримуючи товар від постачальника, він розміщується на спеціальний фулфілмент склад, де продукція готується до відправки. Помилки при прийомі товару зведені до мінімуму, оскільки фулфілмент сервіс дуже добре продуманий і враховує всі побажання. На товар наноситься спеціальний штрих-код, тому враховується весь товар незалежно від загального обсягу партії. Згідно послуги фулфілмента всі дії з товаром можуть відбуватися під спостереженням камер.

 

Фахівці компанії Talman комплектують товар згідно з вказівками, які встановлює замовник. Також він може встановити потребу в доповненні товару візитками, бонусами, які отримують покупці при замовленні, пробниками. До роботи допускаються тільки ті пакувальники, які пройшли навчання, в роботі вони використовують професійне обладнання. Якщо виникає необхідність, працівники застосовують захисні матеріали, які забезпечують цілісність при транспортуванні товару. Фулфілмент центр організовує своєчасну і безпроблемну доставку, оскільки працює з постійними партнерами.

Потрібна консультація