ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990

Інвентаризація складу

Професійна перевірка вантажів і товарів на вашому складі

Потрібна консультація

Інвентаризація складу під ключ

Фахівці Talman проведуть повну перевірку вашого складу, оглянуть і промаркують всі вантажі, виявлять недостачі та пошкодження. Подання електронного реєстру та підготовка пропозицій щодо оптимізації зберігання входить в пакет послуг.

Потрібна консультація

Як ми організовуємо систему обліку складу?

01

Ви залишаєте заявку

Це можна зробити на сайті або зателефонувавши нам

02

Менеджер з вами зв'язується

Просто вкажіть телефон і зручний час

03

Обговорюємо деталі

Індивідуальний підхід і гнучка цінова політика

04

Укладаємо договір

З урахуванням ваших вимог і особливостей замовлення

25

Років роботи

24831

Задоволених клієнтів

15626

Загальна кількість машин

982356

Тонн вантажу ми обробили

Переваги

Багаторічний досвід роботи

Проводимо інвентаризацію кілька десятків років, обслужили сотні компаній

Повний пакет послуг

Складемо електронний список юнітів, знайдемо недостачі, висунемо пропозиції

Власне обладнання

Послуга надається з нашим ПО і технікою, вам нема про що турбуватися

Якісний сервіс

Інвентаризація в найкоротші терміни і без припинення роботи на складі

Інвентаризація складських процесів

Один з головних процесів, який контролює бізнес – це інвентаризація на складі. Незважаючи на велику кількість товару, інвентаризації складу потрібно приділяти особливу увагу. Головна мета інвентаризації – визначити наявність товару, нестачі, визначити кондицію і умови зберігання.

Інвентаризація на складі: правила проведення

Інвентаризація товарів на складі проводиться в автоматичному режимі, використовуючи складську програму і термінали збору даних шляхом зчитування штрих кодів. Інвентаризація на складі повинна проводитися не рідше одного разу на рік, але на практиці відбувається частіше. Якщо на складі є продукція, яка була віддана на спеціальне зберігання, інвентаризацію проводять раз на місяць. При проведенні інвентаризації на складі, особливо цінна інформація – це місце розташування товару. Цю інформацію часто використовують для складання «карти складу», або для організації адресного зберігання продукції.

Як проводиться інвентаризація товарів на складі?

Компанія Talman має штат з високопрофесійних операторів та спеціальне обладнання. Інвентаризація на складі проводиться за наказом генерального директора, в якому йдеться про складі інвентаризаційної комісії та терміни проведення. Під час проведення інвентаризації рух на складі не припиняється, оскільки компанія Talman може провести і часткову інвентаризацію.

 

Якщо товар прибув коли проводиться інвентаризація товарів на складі, допускається його прийняття з дозволу голови інвентаризаційної комісії, в цьому випадку товар залишають в окремому місці. Під час проведення підрахунку товару, комісія ділиться на дві групи. Кожна група перераховує товар окремо. Групи оснащені спеціальним обладнанням, це можуть бути сканери штрих-кодів, або інші прилади призначені для контролінгу товарно-матеріальних цінностей. Після закінчення перерахунку, результати перевіряються, якщо є розбіжності, вони перераховуються повторно. Отримані дані порівнюють з кількістю товару згідно зі звітом.

 

Голова комісії з допомогою адміністратора бази даних проводить обробку результатів проведення інвентаризації товару на складі і складає звіт. Також компанія Talman надає послуги з прийому і відвантаження вашого товару. У разі необхідності здійснюється упаковка та маркування продукції.

Потрібна консультація