ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Про компанію

Про компанію

Talman Logistic - одна з найбільш розвинених логістичних компаній України з повним переліком транспортних і складських послуг. За 25 років наполегливої ​​роботи ми створили розвинену інфраструктуру з сучасним обладнанням і побудували надійні партнерські відносини в десятках країн світу. Наша головна перевага - індивідуальний підхід до кожного клієнта і пошук максимально вигідних умов співпраці.

Історія компанії

Тальман - це логістична компанія з двадцятирічним досвідом, яка надає послуги в сфері логістики. Головна наша привілегія над іншими логістичними компаніями - це багаторічний досвід, професійні напрацювання і штат справжніх професіоналів.

Історія компанії Talman Logistic почалася в далекому 1995 році, тоді була заснована логістична компанія Лан-Україна. Компанія активно розвивалася, успішно долаючи всі труднощі і невдачі, все завдяки командній роботі дружного колективу.

Наша місія і досягнення

У 2006 році Talman Logistic впровадила систему управління SAPR3. 2009 рік був неймовірно успішним і проривним для компанії, адже Тальман пройшла перевірку по Системі менеджменту якості ДСТУ ISO 9001: 2001, посіла перше місце на конкурсі якості "100 кращих товарів України" та забрала номінацію "Робота і послуги". Також в 2009 році відбулося відкриття складу А-класу. У 2010 і 2011 роках Тальман знову здобула перемогу на конкурсі "100 кращих товарів України", а також отримала нагороду в області "Митно-брокерських послуг".

Наші співробітники

Talman Logistic - не просто логістична компанія, а ваш надійний партнер, який завдяки багаторічному досвіду і професіоналізму всього колективу готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Успіх компанії безпосередньо залежить від людей, які в ній працюють. Ми співпрацюємо виключно з професіоналами своєї справи - від генерального директора до водія.

Олександр Розпутній

Директор

Харченко Олександр

Начальник відділу транспортної логістики

Дєгтяр Сергій

Начальник відділу по роботі з клієнтами

Бурда Ігор

Начальник відділу складської логістики
Потрібна консультація