ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Складські послуги

Складські послуги

Повний комплекс складських послуг для вашого бізнесу

Розвиток складських послуг

Складська інфраструктура - основа нашої логістики. Talman постійно збільшує площу і покращує оснащення складських приміщень, щоб забезпечити клієнтам кращі умови зберігання.

Потрібна консультація

Організуйте роботу свого складу

Власний склад може вивести роботу вашої компанії на новий рівень. Ми пропонуємо комплексні рішення для швидкого розгортання складської інфраструктури та логістики на базі вашого підприємства. Наші фахівці знають як налагодити складські процеси від прийому вантажу до моменту його відправлення.

Навчання персоналу, надання готових рішень з обліку вантажів, розробка схем по облаштуванню складу та юридичний супровід діяльності. Наш досвід допоможе знайти рішення самої нестандартної задачі!

Потрібна консультація

Інвентаризація вашого складу

Інвентаризація - перший крок до ефективної роботи складу. Talman пропонує повну перевірку вантажів і товарів, каталогізацію і сортування продукції, складання електронних реєстрів для подальшої взаємодії з логістичним софтом і технічні рішення ефективного обліку.

Ви завжди будете в курсі, що і де зберігається на складі і в якому стані ваш вантаж. Автоматизація, прозорість і ефективність - головні принципи сервісу інвентаризації Talman.

Потрібна консультація

Як ми працюємо

01

Ви залишаєте заявку

Це можна зробити на сайті або зателефонувавши нам

02

Менеджер з вами зв'язується

Просто вкажіть телефон і зручний час

03

Обговорюємо деталі

Індивідуальний підхід і гнучка цінова політика

04

Укладаємо договір

З урахуванням ваших вимог і особливостей замовлення

Наші переваги

Робота з великими замовниками

Якісна організація зберігання вантажів будь-якого розміру і типу

Прозора система поставок

Відстежуйте свій вантаж в режимі реального часу через геолокацію і відеоспостереження

Розвинена логістика

Склади для ваших товарів вже підготовлені, зберігання і розміщення по всій країні

Якісне обслуговування

Сертифіковані склади, кваліфікований персонал і своєчасне виконання замовлень

Замовити послугу

Складські послуги: якісний сервіс з Talman

Складські послуги – це певний комплекс операцій і робіт, які включають в себе склад, зберігання, логістику, доставку й обробку товару. Головна мета послуг компанії складського зберігання – якісний сервіс. Компанія Talman виконує цю задачу за допомогою новітніх технологій складської обробки і професіоналізму всієї команди, вона надає комплекс рішень складської обробки, складські послуги Київ та оренду складів.

Послуги складського зберігання від Talman: ключові переваги

Завдяки багаторічному досвіду роботи, Talman зібрали команду професіоналів, які з великою відповідальністю підходять до виконання всіх своїх обов’язків. Послуги складського зберігання товарів – одна з безлічі послуг, які пропонує Talman. При співпраці з нами ви отримуєте такі переваги:

 

Talman: комфортні послуги зберігання на складі

Компанія Talman гарантує клієнтам високу якість послуг зберігання на складі і транспортування товарів. Після підписання договору обома сторонами відбувається виконання всіх вимог і пунктів з відповідального зберігання вантажу. Товар який зберігається повністю застрахований однією з провідних страхових компанії України.

 

Складські послуги з Talman – це зниження до мінімуму витрат клієнта на утримання персоналу і збоїв у графіку, які можуть виникати в результаті відпустки або хвороб. Склад компанії Talman оснащений окремими приміщеннями та кімнатами. У ньому відсутні будь-які нерівності покриття для підлоги, поруч з товарами відсутні водопровідні труби або будь-які інші фактори, які можуть негативно вплинути на якість товарів, які зберігаються.

Розрахувати
вартість
Потрібна консультація