ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Без рубрики>Програма WMSУ 21 столітті, якщо на складі відсутня автоматизована система управління – обліку товару, зберігання, інвентаризація та управління іншими процесами, то говорити про ефективність управління бізнесом та конкурентоспроможності не доводиться.

Основна суть автоматизації управління складом – це передача контролю над процесами комп’ютера – зниження людського фактору, зменшення помилок і безладдя – повний контроль передається в управління системі, яка в результаті підвищує ефективність складських процесів і підвищує прибутковість бізнесу.

Впроваджувана в складські бізнес-процеси система WMS забезпечує все, що відбувається на складі, комплексним програмним рішенням, яке підвищує продуктивність, полегшує управління і прозорість складських операцій.

Програма WMS (з англ. Warehouse Management System) за своєю функціональністю складається з двох частин. Одна частина виступає в якості бази і несе в собі функції управління прийомом, зберіганням і складуванням товарів.

«Друга частина» (завдяки тому, що програма WMS має велику кількість версій), складається з програмного забезпечення, «заточене» під вирішення конкретних завдань, а найчастіше, і конкретних компаній. Ця «друга частина» WMS дозволяє даній системі показувати свою ефективність для різних видів товарів, видів складів, видів діяльності компаній і є однією з кращих і універсальних програм подібного спрямування.

При цьому, розробники програми WMS зробили можливість розвивати і доповнювати функціонал, тим самим розширюючи можливості програми і роблячи її унікальною для окремих видів бізнесу.

Додатковий функціонал WMS:

 • Планувальник діяльності складу;
 • Контроль за прийомом, комплектацією або відвантаженням товарів;
 • Автоматична інвентаризація;
 • Управління складськими запасами;
 • Автоматизація документообігу компанії, автоматична звітність за необхідними параметрами;
 • Управління кадровими ресурсами та ін.

Система WMS є затребуваною для різних видів бізнесу, де потрібно облік і переміщення товару – будь то в магазині, на складі або в великий логістичної компанії.
Наша компанія не відстає від сучасних тенденцій, тому система WMS повноцінно служить і компанії і нашим клієнтам, значно полегшуючи ведення бізнесу, позбавляє від помилок і збільшує прибуток.

Завдяки перевагам програми WMS компанія Тальман:

 • Забезпечує своїх клієнтів точною інформацією про кількість товару, його місцезнаходження або переміщення;
 • Дозволяє раціонально розміщувати товари і вантажі, враховуючи їх кількість, габарити, хімічні або фізичні властивості і використовувати складську площу максимально ефективно;
 • Всі автоматизовані складські операції на Тальмані сприяють спрощенню і скороченню витрат часу на обробку інформації і отримання звітності, наприклад, під час інвентаризації;
 • Так само треба відзначити, що надання системою інформації в режимі реального часу, дозволяє не тільки відслідковувати клієнту свій товар, але і ефективно використовувати основні правила ротації товару, наприклад, правило FIFO (Першим прийшов, першим пішов), що дозволяє завжди дотримуватися черговість вивезення товару і терміни його зберігання.
 • Раціональне управління складським обладнанням і технікою дозволяє системі вибудовувати такі маршрути і види робіт для вантажної техніки, в результаті чого знижуються експлуатаційні витрати, трудові і тимчасові витрати для певних маніпуляцій з товаром – навантаження, розвантаження, переміщення і т. Д.

Весь цей комплекс автоматизованої програми WMS дозволяє надавати нашим клієнтам повноцінні складські послуги відповідального зберігання.

Потрібна консультація