ПН-СБ 08:00 – 20:00
flag ua ua
0 800 300 990
Talman>Без рубрики>Складський аутсорсинг


Складський комплекс класу А компанії Тальман відповідає всім сучасним вимогам складської логістики, що дозволяє реалізувати такий популярний вид послуги як – складський аутсорсинг.

Складської аутсорсинг – це максимально повний комплекс послуг з набором сервісів, включаючи оренду складу, складську логістику, відповідальне зберігання товару, митне оформлення. Безпосередня близькість до Києва має свої переваги, як для транзитних вантажів, так і для локальних компаній Києва і області.

Фахівці компанії, професіонали в своїй справі, гарантують індивідуальний і комплексний підхід до вступників замовлень.

Пропонується широкий спектр послуг, який існує на ринку, серед яких: сучасна складська логістика, відповідальне зберігання, перевезення, тимчасове зберігання вантажів, починаючи від приймання товарів і закінчуючи швидкої комплектацією маркуванням і відправкою в обумовлений пункт призначення.

Тарифна сітка на складський аутсорсинг розраховується індивідуально

При аутсорсингу, Ви оплачуєте лише вартість фактичних операцій, а всі витрати з утримання персоналу лежать на нас. Вас не турбує, що комірник може захворіти або вантажник не вийти на роботу.

Для Вас мінімізуються витрати на обробку однієї одиниці вантажопотоку за рахунок великої кількості обслуговуваних нами Клієнтів і обсягу вантажу. Вас не турбує обслуговування та утримання складської техніки, облік ПММ, матеріалів.

Ми звільнимо керівників компаній – наших клієнтів від необхідності постійного відволікання на складські питання, в результаті чого, ТОП-менеджмент зможе сконцентруватися на стратегії і тактиці розвитку бізнесу.

Ми працюємо над тим, що б Ви по достоїнству оцінили переваги роботи з нами.

Ваші товари будуть знаходитися під охороною і в ідеальному стані; ми проконсультуємо і підготуємо всю необхідну документацію, будемо вести складський облік, а також стеження і моніторинг з подальшою інвентаризацією, підбір замовлень, їх формування за заявкою клієнта, нанесення штрих-кодів, стікерування і тд.

Ми звільнимо Вас від контролінгу за роботою складських співробітників, здивуємо якісним і своєчасним виконанням всіх робочих процесів.

Потрібна консультація